وصیت نامه شهید یوسف زمانیان یزدى

انشاء الله اگر سعادت با من بود و شهید شدم، دستهایم را روى سینه‌ام آزاد بگذارید و چشمهایم را باز کنید که منافقان بدانند که در این راه کورکورانه نرفته‌ام و نادان نمرده‌ام.

مبادا در حال غفلت بمیرید که حضرت على (ع) در محراب شهادت شهید شد. فرمودند: مبادا در حال بى‌تفاوتى بمیرید که على‌اکبر امام حسین (ع) با هدف شهید شد. مى‌گویم تا آخرین قطره خونم، سنگر اسلام را ترک نخواهم کرد و با خدا پیمان مى‌بندم که در تمام کربلاها با امام حسین (ع) همراه باشم و سنگر اسلام را خالى نکنم تا هنگامى که همه احکام اسلام در زیر پرچم اسلامى امام زمان (عج) تعالى به اجرا درآید.

از شما ملت شهید پرور مشهد مى‌خواهم که با دشمنان داخلى و خارجى و ضد انقلابیان و فاسدین و منافقین تا آخرین قطره خونتان مبارزه کنید تا این انقلاب را به انقلاب حضرت مهدى (عج) برسانیم و به دست او بسپاریم. اگر شهید شدیم، پیروزیم و اگر بکشیم، باز هم پیروزیم.

و اما مادر عزیز و گرامیم! من را با آن سختى و بدبختى‌هاى دنیا بزرگ کردى و به من نماز و عبادت آموختى و مرا  تربیت کردى که در راه امام حسین (ع) قیام کنم و به جبهه‌هاى حق علیه باطل بشتابم و دشمنان را به جهنم ابدیت بسپارم.

اى مادر عزیز و گرامیم! اگر شهید شدم، براى من گریه و زارى نکنید و سعى کنید با صداى لبیک یا حسین (ع) دشمنان اسلام و منافقین دنیا و کاخ استکبار جهانى شرق و غرب را درهم بکوبید، هرگز مرا فراموش نکنید، روزهاى جمعه بر مزارم بیائید و برایم قرآن بخوانید، زیرا که شهید شما را فراموش نمى‌کند.

اى پدر گرامیم! که از شش سالگى بر من نماز آموختى و مرا به راه حق و عدالت دعوت مى‌کردى و از جنگهاى امام حسین (ع) مى‌گفتى و از شهید شدن حضرت على‌اکبر و حضرت عباس و امام حسین (ع) مى‌گفتى، اکنون به خواست خدا، اگر به لقاء الله پیوستم، هرگز زحمتهاى بى‌شمار شما را فراموش نمى‌کنم و اگر از من خوبى و بدى دیده‌اید، اى پدر و مادر عزیز و گرامیم! به بزرگى خودتان مرا حلالم کنید.

خدایا! مرا یارى ده تا این زحمتهاى پر عظمت و پر ارزش پدر و مادرم را بتوانم جبران کنم و آنان را از خود خشنود نمایم.

و اى برادران عزیز و گرامیم! اگر که در جبهه‌هاى نبرد حق علیه باطل، شب میان سنگرهاى خونین شهیدان به لقاء الله پیوستم، تنها وصیتم به شما این است که سنگر را خالى نگذارید و اسلحه خونین مرا که از دوشم بر زمین افتاده است، به دست گیرید و راه من را ادامه دهید.

و اى خواهران گرامیم! هم اکنون که در سحرگاه عشق در راه حسین بن على به خواست خداوند به درجه رفیع شهادت نائل آمدم، شما در این مرگ خونبارم گریه و زارى نکنید تا دشمنان از این کار شما خوشحال نشوند و هنگام شهادتم همه‌تان خوشحال باشید.

مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را فراموش نکنید.

در آخر وصیت نامه‌ام، براى ملت شهید پیامى دارم:

من کوچکتر از آن هستم که براى ملت شهید پرور مشهد پیام داشته باشم:

از ملت شهید پرور مشهد مى‌خواهم که قدر این امام امت بزرگوار را بدانید و گوش به فرمان او باشید و در سخنان آن تفکر کنید و شرق و غرب و عوامل مزدور داخلیش را بهتر بشناسید و قدر انقلاب خونین را بدانید و در نماز جمعه و نماز جماعت شرکت کنید و به خانواده‌هاى شهدا که چشم چراغ این ملت هستند احترام بگذارید.

خواهرانى که حجابشان را رعایت میکنند، با این کارشان مشت محکمى بر دهان یاوه‌گویان شرق و غرب میزنند.

و برادران راه شهیدان را ادامه دهند و از ملت شهید پرور مشهد مى‌خواهم که تا مى‌توانند به جبهه‌هاى حق علیه باطل کمک کنند.

اگر کسى از من بدى و یا خوبى دیده است، ببخشد و اگر نمى‌بخشد، اگر هم شده است، براى رضاى خدا ببخشد. براى طول عمر رهبر عزیز انقلاب دعا کنید.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته. 

/ 5 نظر / 11 بازدید
یه بنده خدا

خیلی ممنونم از اینکه مارو با وصیت نامه ی شهید یزدی آشنا کردین....

narges

سلام از وبلاگت خوشم اومد

hamide s

ممنون از این که به فکر شهدای عزیز ما هستی

معمارزاده

سلام.با تشکر از ساخت وبلاگ ارزشمندت.مطالبت خیلی کمه.باید از شهدای یادواره خیلی بیشتر استفاده کنی و همچنین از روی فرم داوری تمام گزینه هارو رعایت کنی.با تشکر

بجه 12 ساله

سلام خیلی ممنون از اطلاعاتت آینده من را عوض کرد